طالع بینی شهریور ماه

08 شهریور 1398
نویسنده:  

 

فروردین

استراحت کافي کمي از خستگي دوران پرمشغله‌ي کاري تان کاسته است. به فکر تغيير شغل هستيد. دوره‌ي يکنواختي را طي مي کنيد، اما به زودي بايد آماده‌ي کار و فعاليت در زمينه‌ي شغلي خود باشيد. مشغله‌ي شما بيش از گذشته خواهد شد. کمي کم تحملي و کم حوصلگي داشته‌ايد. مراقب برخوردتان با بزرگترها باشيد. اين دوره بهترين فرصت است براي تصميم‌گيري‌هاي جديد در مورد تحصيل و کار.

 

اردیبهشت

اختلافات و نگراني‌هايي که شما در زندگي خودتان داريد نه اختصاصي است و نه عجيب است. همه افراد در خانواده‌هاي خودشان از اين گرفتاري‌هاي کوچک و بزرگ دارند منتها شما بايد بجاي چکنم چکنم خودتان راهي براي خروج از بن بست پيدا کنيد. عصبانيت و دلسردي و بگومگوهاي مختلف با اين و آن کار را بدتر مي کند و (گره)ها را (کور)تر مي سازد.

 

 

خرداد

زندگي شما در اين ماه بيشتر از خورشيد انرژي خواهد گرفت چرا که خورشيد تابان وارد خانه شخصيت شما شده است و باعث ميشود که احساسات قلبي‌تان را بيان کنيد ، ديگران ممکن است بر سرسختي بي پايان شما غلبه کنند اما شما فقط ميخواهيد که اوضاع را درست کنيد.ممکن است شما احساس رقيبي را داشته باشيد که از جنگ جان سالم بدر برده است اما دوست نداريد که اشتباهي کنيد که شما را از مسير و هدف خود دور کند ؛ راهي پيدا کنيد که در کشمکش و درگيري فائق آييد تا بتوانيد در بازي برنده باشيد.

 

تیر

تاکنون رنج و زحمت زيادي کشيده اي و ناراحتي دوري از عزيزان را تحمل کرده اي به زودي همه چيز عوض خواهد شد و رنج و زحمت ها به پايان خواهد رسيد.اگر قهر يا دوري با عزيزي برايت پيش آمده، تبديل به آشتي مي شود. ايمان در قلبت مثل آتش زبانه مي‌کشد اما سهل انگاري مي کني. در سال نو، به خودت قول بده که اختلاف نظرها را کنار بگذاري و از بگو مگوهاي فراوان دست برداري و به دنبال راه حل مسائل باشي.

 

مرداد

ذهن خود را به مسائل حاشيه‌يي معطوف نکنيد. هميشه مسائل مهمتري وجود دارد که به آنها بپردازيد. بيشتر وقت شما به حاشيه ها مي گذرد و اين ميزان بازدهي شما را چه از نظر عاطفي در زندگي خانوادگي و چه از نظر مالي در محيط کار کم مي‌کند. به فکر کينه و انتقام از کسي نباشيد. گذشت از خطاهاي ديگران، در درجه‌ي اول به خود فرد آرامش مي‌دهد. مسافرت يک روزه با دوستان داشته‌ايد که کمي از مشغله‌ي شما کاسته است. اما اين نبايد باعث شود به فکر مسافرت چند روزه نباشيد. تعطيلات را فقط به تفريح و استراحت فکر کنيد.

 

شهریور

برای شما شرایط تازه‌ای بوجود می‌آید و ناگهان تصمیم می‌گیرید که بلاخره برنامه ریزی کنید و شروع به کار نمائید. روش‌های کناره‌گیری و دوری شما ممکن است تا الان نتیجه داده و موفقیت آمیز بوده اما شرایط به‌سرعت تغییر کرده و ممکن است شما مجبور باشید که تمام تمرکز خود را روی این تصمیم بگذارید که چگونه میتوانم کاری را که شروع کرده‌ام را به خوبی به پایان برسانم؟ آهسته پیش بروید و بنیادی ایجاد کنید که به اندازه کافی مستحکم باشد که تا آخرین زمان همین جور باقی بماند.

 

مهر

تخيلات را کنار بگذاريد و با واقعيات رو‌به‌رو شويد. سعي کنيد کارهايي را که به شکست منتهي شده را بررسي کنيد و علل شکست آنها را بيابيد و اگر قصد تکرار دوباره آنها را داريد سعي کنيد اشتباهات گذشته را دوباره تکرار نکنيد. به احساسات خود توجه کنيد. کسي در حال تحريک احساسات عاطفي شما است. اين تحريک مي‌‌تواند ايجاد‌کننده روابطي باشد که شايد تا به حال به آن فکر هم نمي‌‌کرديد ولي در هر حال براي‌تان خوش‌آيند خواهد بود.

 

آبان

چرا شما اين قدر خودتان را دست کم مي گيريد. در حالي که اکثريت کساني که به هر نحوي از انحاء با شما در ارتباط هستند شما را يک فرد (مدير) و (محترم) و (مقتدر) مي داند چرا شما خودتان، خودتان را (خوار) و بي دست و پا خيال مي کنيد.  خوشحال باشيد که بزودي چشمتان به ديدار سفر کرده عزيزي روشن خواهد شد.

 

 

آذر

در اين ماه براي شما شرايط تازه‌اي بوجود مي‌آيد و ناگهان تصميم ميگيريد که بلاخره برنامه ريزي کنيد و شروع به کار نمائيد.روش‌هاي کناره گيري و دوري شما ممکن است تا الان نتيجه داده و موفقيت آميز بوده اما شرايط بسرعت تغيير کرده و ممکن است شما مجبور باشيد که تمام تمرکز خود را روي اين تصميم بگذاريد که چگونه ميتوانم کاري را که شروع کرده‌ام را به خوبي به پايان برسانم؟در اين ماه آهسته پيش برويد و بنيادي ايجاد کنيد که به اندازه کافي مستحکم باشد که تا آخرين زمان همين جور باقي بماند.

 

دی

نامه‌اي را دريافت خواهيد کرد که کمي برايتان غيرمنتظره خواهد بود اما مطمئناً خوشحالي فراوني شما را همراهي خواهد کرد. درحال گرفتن مهم ترين تصميم زندگي به سر ميبريد که برايتان بسيار حساس و سرنوشت ساز است ؛ با توسل و توکل به خدا در مسير تازه اي که در پيش گرفته ايد به عرصه هاي جديدي از زندگي دست پيدا خواهيد کرد. براي اين که به دگرگوني در زندگيتان دست پيدا کنيد تنها بايد موانع خوشبختي را که در سر راهتان قرار دارند از ميان برداريد تا به نتايج مطلوبي دست پيدا کنيد.

 

بهمن

هدف تان را تا به انتها دنبال کنيد و در نيمه راه نااميد نشويد که مي‌گويند جوجه را آخر پاييز مي‌شمارند. شما هميشه تحت تاثير محيط اطراف خود هستيد. اکنون به جاي آن که زانوي غم در بغل بگيريد چاره‌اي بينديشيد که موانع زندگي‌تان رو به افزوني نرود و کاهش يابد. از جايي که انتظارش را نداريد کمک دريافت مي کنيد ولي شما آنقدر مشغول و نگران مسئوليت‌هايتان هستيد که توجهي به اين کمک نمي کنيد. او هنوز چشم اميدش به شماست.

 

اسفند

شما اغلب اجازه مي‌دهيد که فلسفه بافي بر شعور عادي‌تان برتري پيدا کند ولي اين کار مي‌تواند اين ماه شما را به دردسر بيندازد ؛ فکر و گمان مي‌تواند مفيد و سازنده باشد اما در اين ماه ممکن است شما را از مسيرتان منحرف کنند ، تفاوت‌هايي که با ديگران داريد را تقويت کنيد و در پي اين نباشيد که خود را همرنگ جماعت کنيد.

نظر شما

ماهنامه فرهنگی ، هنری ، اجتماعی ذهن آویز با تلاش جمعی از فرهیختگان و صاحبنظران جامعه در صدد است تا با رویکرد سلامت محور به مسائل جامعه بپردازد. این ماهنامه ، 28 ام هر ماه به صورت تمام الکترونیک از طریق وبگاه www.zehnavizonline.ir با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر می شود.خوشحالیم قدمی هرچند کوچک برای سلامت جامعه بر می داریم.

ذهن آویز

 

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن