طالع فروردین ماه

31 فروردين 1399
نویسنده:  

 

فروردین

در این مرحله به لطف نگرش مثبت و عملکرد درخشان شما ممکن است مورد توجه مافوق خود در محل کار قرار بگیرید. برای بازرگانان، این ماه نوید رشد مثبت نیز دارد. این ماه ممکن است مزایای متعددی را برای معامله گران و همچنین نمایندگان کمیسیون ارائه دهد. ممکن است برای شما عاشقانه باشد. کسانی که ازدواج کرده اند، رابطه آن ها با همسرشان ممکن است صمیمی و سالم بماند. در این مرحله، ممکن است تلاش کنید و هزینه های ناخواسته را کنترل کنید.

 

 

 

اردیبهشت

افراد حقوق بگیر ممکن است بتوانند با مافوق و همکاران خود در محل کار روابط دوستانه برقرار کنند. در جبهه عشق، بسیاری از شب های عاشقانه ممکن است برای شما وجود داشته باشد. ممکن است مجردها برای ازدواج آماده شوند. ممکن است بازرگانان اخبار بسیار خوبی دریافت کنند. زو جهای متاهل مراقب سلامتی یکدیگر باشند.

 

 

 

خرداد

این مرحله ممکن است برای پیمانکارانی که براساس کمیسیون کار می کنند بسیار مطلوب باشد. این مرحله همچنین ممکن است زمان خوبی برای عرضه محصولات شما به بخش های مختلف دولتی باشد.

کسانی که در صنعت ارتباطات کار می کنند باید احتیاط کنند. ممکن است بازرگانان تجارت خود را به سرعت گسترش دهند.

 

 

 

 

تیر

در طی این مرحله ، مشتری های مهم ممکن است با مشکلات مرتبط با خدمات روبرو شوند. این مرحله ممکن است برای افراد دارای حقوق وخیم باشد. روابط با مافوق ممکن است دوستانه باشد. با این وجود، در بعضی مواقع، فرص تهای شغلی ممکن است از دست برود. دانشجویان ممکن است نیاز داشته باشند که با استرس دانشگاهی کنار بیایند و مدیریت زمان را یاد بگیرند. این ماه ممکن است زمان بسیار خوبی باشد، زیرا ممکن است عاشق شوید.

 

 

 

مرداد

معامله گران و تولیدکنندگان ممکن است هر دو به یک اندازه سود ببرند. ممکن است کارمندان حقوق بگیر خوب عمل کنند که با مافوق خود مشاجره نکنند. این ماه ممکن است برای همه دان شآموزان زحمتکش خوب باشد و کوشش، تمرکز و کار سخت باید مانور اصلی آن ها باشد. برای امتحانات آینده ممکن است تلاش و پشتکار زیادی انجام شود. در این مرحله، شما ممکن است همه سوء تفاهم های گذشته را با دوستان خود پاک کنید

 

 

 

 

شهریور

در این مرحله، به نظر م یرسد مشاغل در حال رشد هستند. این ممکن است برای کسانی که در صنعت ارتباطات از راه دور هستند، یک مرحله خاص باشد. معاملات تجاری شما ممکن است به شما کمک کند حرفه ای تر شوید. تور شما در مورد کار نیز ممکن است افزایش یابد. ممکن است به کارمندان حقوق بگیر، افزایش حقوق یا ترقی ارائه شود.

 

 

 

مهر

در این ماه ممکن است بازرگانان کنترل کامل داشته باشند. آن ها حتی ممکن است افزایش سود را تجربه کنند. معلمان، راهنمایان و مربیان ممکن است حمایت صمیمانه خود را به دانشجویان ارائه دهند. دان شآموزان ممکن است تمرکز بسیار خوبی از خود نشان دهند. به نظر میرسد که این ماه نسبت به سرمایه گذاری های مشترک و مشاغل مشارکت به خصوص مطلوب است

 

 

آبان

در این مرحله، روزهای ابتدایی ماه ممکن است برای کارمندان دارای حقوق کمی سخت باشد. با این حال، دیگر نیازی به نگرانی نیست، زیرا با پیشرفت ماه ممکن است اوضاع بهتر شود. ممکن است بازرگانان بطور موفقیت آمیز گسترش بنگاه اقتصادی خود را برنامه ریزی کنند. این ماه برای افراد در زمینه های خلاق، هنرهای نمایشی و صنعت سرگرمی مطلوب است.

 

 

آذر

بازرگانان و تجار مرتبط با تجارت مواد چاپی و لوازم التحریر نیز ممکن است سود خوبی کسب کنند. در طی این مرحله، مشاغل ممکن است بتوانند به گردش مالی مورد نظر خود برسند. سود آن ها نیز ممکن است افزایش یابد. دانشجویان هنر و تجارت ممکن است کمک زیادی از اساتید خود دریافت کنند. در طول این مرحله، خواهران و برادران شما ممکن است در پیمایش مسائل پیچیده به شما کمک کنند.

 

 

دی

در طی این مرحله، تأثیرات سیاره ای ممکن است رشد شغلی شما را تضمین کند. ممکن است این امکان وجود داشته باشد که با یک مشتری بسیار با ارزش یک معامله تجاری بسیار پرسود داشته باشید. دانشجویانی که دنبال طراحی داخلی، آواز، رقص و فناوری مدرن هستند ممکن است از هر کاری که انجام م یدهند برتری پیدا کنند. کارمندان حقوق بگیر باید در مورد رفتار اداری مراقب باشند. عل یرغم تلاش سخت، ممکن است تلاش های آن ها به اندازه کافی قابل درک نباشد.

 

 

 

 

بهمن

در طی این مرحله، بازرگانان ممکن است از همه جا با رقابت سختی روبرو شوند. همچنین ممکن است احتمال بروز برخی موانع نیز وجود داشته باشد. ممکن است بازرگانان نتوانند استراتژی ها و برنامه های جدید را پیاد هسازی کنند. زوج های متاهل ممکن است نیاز به عاشقانه با یکدیگر داشته باشند. آ نها باید اولویت های فردی را کنار بگذارند و با انتخاب یکدیگر سازش کنند. اتمام پروژه ها در یک جدول زمانی دقیق ممکن است یک مشکل باشد.

 

 

 

اسفند

در طی این مرحله، افراد حقوق بگیر ممکن است کار و کوشش خود را نشان دهند و ممکن است این تلاش ها توسط افراد برتر و مربیان کار انجام شود. این ممکن است یک ماه عالی برای دانشجویان باشد. آن ها ممکن است حداکثر تمرکز را روی مطالعات خود نشان دهند. این مرحله ممکن است، برای زو جهای متاهل سخت باشد. مجردهایی که به دنبال ازدواج هستند ممکن است در این مرحله پیشنهادات مناسبی را دریافت کنند. مشاغل مرتبط با خط مکانیکی، ماشین آلات و زمینه آموزشی ممکن است برتری داشته باشند.

نظر شما

تبلیغات

   

ماهنامه فرهنگی ، هنری ، اجتماعی ذهن آویز با تلاش جمعی از فرهیختگان و صاحبنظران جامعه در صدد است تا با رویکرد سلامت محور به مسائل جامعه بپردازد. این ماهنامه ، 28 ام هر ماه به صورت تمام الکترونیک از طریق وبگاه www.zehnavizonline.ir با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر می شود.خوشحالیم قدمی هرچند کوچک برای سلامت جامعه بر می داریم.

ذهن آویز

 

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن