طالع اردیبهشت ماه

26 ارديبهشت 1399
نویسنده:  

 

فروردین

زن و مرد متولد فروردین ماه در اردیبهشت سال 99 تفریح و گردشی خواهید داشت که می تواند همراه با دوستان یا خانواده باشد. در محیط کارتان شخصی وجود دارد که به شما حسادت می کند و مدام در حال بد جلوه دادن شماست که باعث ناراحتی شما می شود، مراقب باشید تا دردسر شغلی و کاری برای تان به وجود نیاورد. اگر منتظر خبری از کسی هستید که آن شخص متولد زمستان است و در حروف اسمی اش ه، ح وجود دارد، این خبر به شما م یرسد و از شنیدن این خبر احساس سربلندی می کنید.

 

 

 

اردیبهشت

در ماه اردیبهشت 99 مسافری از راه دور خواهید داشت که از دیدنش خوشحال م یشوید. تا هفت وعده دیگر در مسیر بخت و اقبالتان گشایش خواهید داشت، خصوصا اگر بالای سی سال و مجرد هستید. فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ برای زن و مرد متولد اردیبهشت ماه بسیار جالب است و اگر برای حل مشکل تان قصد دارید به کسی رو بزنید، بهتر است فعلا دست نگه دارید. با یک آقا در خانواده درگیری لفظی خواهید داشت، مراقب باشید هر حرفی را نزنید. در ماه اردیبهشت ۹۹ مورد آزمایش قرار می گیرید که انشاالله سربلند از آن بیرون بیایید.

 

 

 

 

خرداد

اردیبهشت سال 99 برای متولدین خرداد تقریبا خوب است. شخصی مدتی است از زندگی تان رفته است و شما به او فکر می کنید، او نیز به شما فکر می کند و به سبب ارتباط مالی و کاری که دارید، رابطه تان از نو شروع میشود، این اتفاقات تا پنج وعده دیگر رخ می دهد. متولدین خرداد ماه در اردیبهشت 1399 حامل خبر برای شخصی خواهید بود که لازم است در آن تامل کنید!

 

 

 

 

تیر

کسی که متولد تیر است در اردیبهشت امسال تغییرات خیلی خوبی در مسائل کاری و احساسی تان به وجود می آورد. شما را به آرامش می رساند و مورد حمایت قرار م یدهد. سوالی در ذهن دارید که تا کنون هنوز به جواب نرسیده اند. اما طی روزهای آتی شرایطی پیش می آید که به جواب صحیح دست می یابید. جرقه ایی در ذهن تان میزند که لازم است آن را به طور جدی دنبال کنید و مطمئن باشید که در سایه تلاش به موفقیت میرسید.

 

 

 

مرداد

اگر متولد مرداد ماه هستید مسائلی را پیش رو دارید که نحوه مواجهه با آن ها تعیین کننده و مهم است پس در این راه از مشورت با افراد ذیصلاح غفلت نکنید. در اردیبهشت ماه 1399 دچار درگیری و اعصاب خوردی م یشوید که ممکن است برای مسائل کاری، احساسی یا قانونی باشد. برای حل این مسائل صبوری و سیاست لازم است. بخاطر مسئله ای ناامید هستید، زن و مرد متولد مرداد بهتر است ناامیدی را فراموش کنید چون گشایش دیده می شود.

 

 

 

 

شهریور

اگر متولد شهریور هستید و م یخواهید از طال عتان در اردیبهشت ۹۹ سر در بیاورید باید بدانید که برای شما یا یکی از اعضای خانواده تان ازدواج دیده م یشود. که باب میل شما یا اعضای خانواده تان است. پسری با قد متوسط و سبزه رو پیشنهاد کاری یا عاطفی به شما می دهد که برای شما بسیار خوب دیده می شود. قرار است اتفاق جدیدی در زندگی تان رخ بدهد. بنابراین ذهنتان را سخت درگیر کرده است و نگرانی بیش از حدی دارید. اما اگر کمی دقت کنید و از تجربیات دیگران نیز استفاده کنید خواهید دید که چه راحت می توانید از پس آن برآیید.

 

 

 

مهر

زن و مرد متولد شده در ماه مهر، فال ماهانه اردیبهشت 1399 شان بسیار رویایی و جالب است. یک رویا، نیت و یا آرزوی بسیار بزرگ تان تحقق می یابد، البته این مسئله به زمان نیاز دارد. در اردیبهشت سال ۹۹ سندی را امضا خواهید کرد که در دراز مدت نتیجه خوبی خواهد داشت. نسبت به یک سری مسائل کنجکاو هستید و سعی می کنید از آن سر در بیاورید اما بهتر است خود را کنترل کنید چون این کنجکاوی ممکن است باعث دردسر شما بشود.

 

 

آبان

آبان ماهی ها در اردیبهشت ماه سال 99 گردش و سفر تفریحی خواهند داشت. کسی که در حروف اسمی اش حروف و ، ر وجود دارد، قصد دخالت در زندگی شما را دارد بهتر است لجبازی نکنید و با سیاست و زبان نرم عمل کنید تا این شخص از شما دور و رنجیده خاطر نشود. شخص مقابل نسبت به شما سرد و بی تفاوت شده است، ممکن است مقصر این اتفاقات خود شما باشید، بهتر است کمی به شخص مقابل بها بدهید.

 

 

آذر

راجع به کار و تحصیل و آینده و گذشته خود فکر می کنید، نگران نباشید گذشته را رها کنید چون روزهای بسیار خوبی در اردیبهشت ماه 99 برایتان دیده می شود. چشم انتظار و منتظر دیدار و تماس با شخص احساسی تان هستید. کار جدیدی به شما پیشنهاد می شود که موجب گشایش پنجره های تازه به روی شما می شود. اگر زن یا مرد متولد آذر هستید در اردیبهشت امسال اختلاف نظر با دوستی دارید که به زودی برطرف خواهد شد اما لازم است برای جلوگیری از تکرار آن دقت بیشتری داشته باشید.

 

 

دی

دی ماهی ها در اردیبهشت 99 هجری شمسی طالع بسیار جالبی دارند. به چیزی که مورد نظرتان است خواهید رسید اما نه به آسانی، پس صبر کنید تا همه چیز در زمان مناسب اتفاق بیافتد. خودتان ذهنِ درگیری دارید و مدام نگران هستید، برخی از این نگرانی ها درست است اما موقت نیز هستند، پس نگران نباشید. غم و غصه ای که دارید به زودی از بین م یرود. در این روزها با ماجرای جالبی روبرو خواهید شد که زندگی تان را از یکنواختی خارج می کند. طی روزهای ماه اردیبهشت پرستاری و مراقبت از عزیزی برای تان پیش بینی می شود که شکر خدا این کار را به بهترین وجه ممکن انجام می دهید و سربلند خواهید شد.

 

 

 

 

بهمن

بهمن ماهی های عزیز در نخستین روزهای اردیبهشت ۹۹ و اواسط فصل بهار پیامی را دریافت می کنید که موجب م یشود شور و شادی جایگزین رخوت و ناامیدی شود. شخص خیر خواهی پند و اندرزهای جالبی برای تان دارد که باید آنها را آویزه ی گوش قرار داده و جامعه ی عمل بپوشانید. دعای خیر خانمی پشت سر شما است و این دعای خیر باعث م یشود از یک سری غم و غصه ها و مشکلات مالی خلاص شوید. آینده بسیار خوبی برایتان دیده می شود، خصوصا در روابط عاطفی تان.

 

 

 

اسفند

فال ماهانه اردیبهشت 99 برای متولدین آخرین ماه سال یعنی اسفند بسیار مهمانی و خوشحالی برایتان دیده می شود. در مسائل مالی بهبود خواهید داشت. عده ای در زندگی شما دخالت های بی جا دارند، که از بین میرود. هر نیتی که دارید، تلفنی شما را در این باره سوپرایز میکند. همکار یا همشاگردی جدیدی به جمع تان می پیوندد که معاشرت و دوستی با وی افق تازه ای را پیش روی شما قرار میدهد که در زندگی تان مفید و موثر خواهد بود. اگر مرد متولد اسفند هستید در اردیبهشت اتفاق مثبتی برایتان رخ می دهد که حاصل تلاش و کوشش چندین ماهه شماست.

نظر شما

تبلیغات

   

ماهنامه فرهنگی ، هنری ، اجتماعی ذهن آویز با تلاش جمعی از فرهیختگان و صاحبنظران جامعه در صدد است تا با رویکرد سلامت محور به مسائل جامعه بپردازد. این ماهنامه ، 28 ام هر ماه به صورت تمام الکترونیک از طریق وبگاه www.zehnavizonline.ir با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر می شود.خوشحالیم قدمی هرچند کوچک برای سلامت جامعه بر می داریم.

ذهن آویز

 

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن