طالع خرداد ماه

13 تیر 1399
نویسنده:  

 

فروردین

دانشجویان مقطع کارشناسی ممکن است ماه خوبی داشته باشند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که با هم دانشگاهیان خود همراه باشید. در این مرحله، ممکن است شغل پاره وقتی را نیز انجام دهید. کمی درآمد اضافی همیشه کمک می کند. در طی این مرحله در جبهه مالی، اوضاع خوب به نظر میرسد و ممکن است این زمان مناسب برای انجام برخی سرمایه گذاری های خوب باشد.

 

 

 

اردیبهشت

در طی این مرحله، بازرگانان ممکن است صبر خود را آزمایش کنند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که پشتکار داشته باشید و با پیشرفت آهسته دچار حبس نشوید. کارمندان ممکن است با محدودیت زمانی روبرو شوند و ممکن است تحت فشار قرار گیرند تا نتایج بیشتری کسب کنند. این ممکن است زمان بسیار خوبی برای دانش آموزان باشد، زیرا ستارگان نشان م یدهند که حافظه و قدرت یادگیری ممکن است تند باشد.

 

 

 

 

خرداد

افراد حقوق بگیر ممکن است در این مرحله خواهان ارتقاء و افزایش حقوق باشند. آن ها ممکن است در مورد آینده خود فکر کنند، و از این نظر ممکن است ستاره ها از آ نها پشتیبانی کنند. در این دوره، به سمت کارهای ناعادلانه برای کسب سود نروید. اگرچه ممکن است این مسئله در کوتاه مدت سودآور به نظر برسد اما ممکن است در درازمدت فاجعه بار باشد و ممکن است شما را با مشکل در اجرای قانون قرار دهد. ممکن است کارآفرینان خوب عمل کنند که تصمیمات مهم را اتخاذ نکنند

 

 

 

 

تیر

ممکن است بازرگانان به برخی موارد بپردازند. آن ها ممکن است نیاز به توضیح همین موضوع در مورد مشتریان با ارزش خالص بالا داشته باشند. افراد حقوق بگیر ممکن است نیاز به افزایش بهره وری خود داشته باشند، زیرا ممکن است شغل آ نها تحت فشار باشد. آن ها ممکن است در شغل خود احساس امنیت کنند. در طول ماه، دانشجویان تحصیلات تکمیلی ممکن است با شرایط سختی روبرو شوند.

 

 

 

مرداد

برای متولدین مرداد که در دولت کار می کند، این ماه ممکن است فرصتی سودآور برای معامله بلند مدت ایجاد کند. ممکن است کارمندان حقوق بگیر برای زمان تحت فشار قرار گیرند و رئیس آن ها ممکن است آن ها را برای کار بیشتر تحت فشار قرار دهد. دانش آموزان در آموزش عالی ممکن است توجه تیزبین داشته باشند و ممکن است شاهد پیشرفت آ نها باشند. متولدین مرداد همچنین ممکن است ثبات مالی در این مدت نشان دهد.

 

 

 

 

شهریور

برای صاحبان مشاغل، این دوره ممکن است مطلوب باشد زیرا ممکن است معامله پاداش دهنده ای را کسب کند. دارندگان مشاغل میتوانند انتظار داشته باشند که کی ماه سخت کار کند. دانشجویان کارشناسی ممکن است نتایج متناسب با سخت کوشی خود را نبینند. برای دانشجویان ارشد، این ممکن است زمان مناسبی برای بدست آوردن درآمدی جانبی باشد که ممکن است به مخارج آن ها کمک کند.

 

 

 

مهر

این ماه ممکن است مطلوب برای صاحبان مشاغل تجاری باشد، زیرا ممکن است از سودهای مالی خود راضی باشند. آن ها ممکن است معامله ای را انجام دهند که آن ها را تقویت کند و از نظر مالی آن ها را به قدرت بیشتری ببرد. ممکن است کارمندان خود را تحت فشار قرار دهند و عملکردشان مطابق انتظارات بالای کارفرمایانشان باشد. دانش آموزانی که دوره های تحصیلات تکمیلی را دنبال می کنند ممکن است نیاز داشته باشند در کل متمرکز و پربار باشند.

 

 

آبان

در طی این مرحله، بازرگانان متولد آبان ممکن است سود مالی کسب کنند، که ممکن است با گذشت ماه بهتر شود. افراد حقوق بگیر ممکن است تاخیر در تحقق تلا شهای خود ببینند. برای بازرگانان، این مرحله ممکن است معاملات منظمی را به همراه داشته باشد که ممکن است آن ها را در مواقع غیرمترقبه مخفی نگه دارد. ممکن است بازرگانان در این مدت با معاملاتی با ارزش خالص، معامله بزرگی را انجام دهند.

 

 

آذر

در این مرحله، افراد شاغل ممکن است فرصت های شغلی دلپذیری را پیدا کنند. مشاغل جدید ممکن است پول بیشتری به آن ها بدهد. صاحبان مشاغل باید نگران رقابت باشند. دانشجویان مقطع کارشناسی ممکن است بخواهند دوره خود را ترک کنند و فرصتی برای کسب درآمد بیشتر را بگیرند. با این حال، آ نها ممکن است خوب عمل کنند که از مطالعات خود غافل نشوند. در جبهه مالی، مراقب باشید که از بودجه خود منحرف نشوید.

 

 

دی

در این مرحله، فروش برای تاجران ممکن است سقوط کند. ممکن است بازرگانان برای مقابله با این و مدیریت سقوط، نیاز به تدوین استراتژی داشته باشند. افراد شاغل ممکن است نتایج بسیار خوبی بدست آورند، از این رو موجب ارتقاء آ نها می شوند. دانش آموزان در آموزش عالی ممکن است پیشرفت سریع داشته باشند. دانش آموزانی که تحصیلات عالی را دنبال می کنند ممکن است خود را با انگیزه تر پیدا کنند، بنابراین در امتحانات میدرخشند.

 

 

 

 

بهمن

ممکن است تاجران در این مدت فروش خود را در ذهن افزایش دهند. با این حال، ممکن است در تلاش برای دستیابی به اهداف خود با موانع روبرو شوند. ممکن است بازرگانان بخاطر این که کار خود را از دست ندهند بلکه تلاش بیشتری انجام دهند. افراد حقوق بگیر ممکن است در موقعیت فعلی خود احساس خوشبختی کنند. دانش آموختگان ممکن است پیشرفت خوبی در دانشکده های خود داشته باشند و ممکن است به نظر برسند که خودشان بسیار کارآمد عمل می کنند.

 

 

 

اسفند

در طی این مرحله، متخصصان شاغل ممکن است فرصتی برای دریافت یک پیشرفت پیدا کنند. با این حال، ممکن است آن ها نیاز به کار به دور از خانه داشته باشند و شاید نیاز باشد که تصمیم بگیرند که آیا می خواهند این کار را انجام دهند. کارآفرینان ممکن است معاملات عمده ای انجام ندهند. در طی این مرحله، حرکات سیاره ای ممکن است به نفع دانشجویان در زمینه یا هنر باشد. آ نها ممکن است بتوانند به خوبی درس بخوانند. بچه های دبیرستان که قصد تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور را دارند، در صورت تلاش ممکن است موفق شوند.

نظر شما

تبلیغات

   

ماهنامه فرهنگی ، هنری ، اجتماعی ذهن آویز با تلاش جمعی از فرهیختگان و صاحبنظران جامعه در صدد است تا با رویکرد سلامت محور به مسائل جامعه بپردازد. این ماهنامه ، 28 ام هر ماه به صورت تمام الکترونیک از طریق وبگاه www.zehnavizonline.ir با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر می شود.خوشحالیم قدمی هرچند کوچک برای سلامت جامعه بر می داریم.

ذهن آویز

 

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن