چاپ کردن این صفحه

پاییز و گیاهان رنگارنگ آپارتمانی

10 مهر 1399
نویسنده:  

 

گل داوودی

داوودی‌ها با رنگ زرد، نارنجی و قرمز خود، نماد خوبی از رنگین کمان پاییزی هستند. نور زیاد ولی غیرمستقیم و فیلتر شده خورشید در طول روز نیاز این ‌گل‌های زیبا است ونیاز است در شب، تاریک و کم نور باشد. آن‌ها روی قفسه و میز بسیار زیبا می‌شوند، درست مثل یک خورشید درخشان!

آگلونما

آگلونما رشد راحتی هم دارد و اصلا دردسرساز نیست. اگر زمان و حوصله کافی برای رسیدگی به گیاهان ندارید، آگلونما هم گیاه دیگری است که می‌توانید انتخاب کنید. علاوه بر نگهداری آسان، برگ‌های سبزرنگ او سایه‌ای از رنگ قرمز دارد و با نوارهای زرد، نارنجی و حتی قرمز تزیین شده است. همین رنگ‌های پاییزی، او را به یک گیاه زیبا برای این فصل تبدیل کرده است.

 

کروتون

کروتون یک گیاه عالی برای آوردن حس و حال گرمسیری به خانه است! برگ‌های قرمز، نارنجی و زرد رنگ او که با هم ترکیب چشم‌نوازی در زمینه سبز ایجاد کرده‌اند، می‌تواند زیبایی پاییز را به خانه بیاورد. کروتون را در یک مکان پرونور قرار دهید، انعکاس نور خورشید روی برگ‌های رنگارنگ کروتون واقعا بی‌نظیر است.

بروملیاد

 بروملیاد ظاهر متفاوتی نسبت به سایر گیاهان دارد. او متعلق به خانواده آناناسیان است و باید در محیط گرم و مرطوب قرار بگیرد. گل بروملیاد به رنگ نارنجی، زرد یا بنفش مایل به قرمز است، که همگی رنگ‌هایی مناسب برای فصل پاییز هستند. علاوه بر این، می‌دانستید بروملیاد یکی از بهترین گیاهان تصفیه کننده هواست.

امیر حسین فرشباف

آخرین‌ها از امیر حسین فرشباف

موارد مرتبط

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن