گردشگری و کرونا

10 مهر 1399
نویسنده:  

گردشگری در ایام سال در کشورمان ایران همواره مورد توجه گردشگران جهان بوده است چرا که ایران کشوری چهار فصل با جاذبه‌های گردشگری متعدد است و هموطنان میهمان‌نواز ما در سراسر خطه ايران ولع گردشگران را به بازديد دوباره و دوباره از ايران ترغيب مي‌كند .

امسال با توجه به وجود ويروس كرونا و ضرورت و اهميت كاهش ترددهاي بين شهري و حتي درون شهري ضرورت‌های مرتبط با گردشگری به گونه دیگر خود را نشان داد. به نوعی می‌توان گفت امسال صنعت گردشگری کل جهان به جهت وجود ویروس کرونا و احتمال سرایت و انتقال آن با مصائب و مشکلات متعددی روبه‌رو شد و کشور ما نیز از این افت و کاهش گردشگر بی بهره نماند.

در این شماره و با توجه به رشد روزافزون ابتلا و مرگ و میر در مهر ماه و شروع موج سوم کرونا به جاب معرفی مکان‌ها و جاذبه‌های گردشگری در ایران تنها با یک جمله شما را به رعایت پرتکل‌های بهداشتی و رعایت قرنطینه دعوت می‌کنیم.

لطفا برای همکاری با مدافعان سلامت در خانه بمانیم.

 

 

نظر بدهید 218  بازدیدها
برچسب ها
فاطمه واحدیان

نظر شما

تبلیغات

   

ماهنامه فرهنگی ، هنری ، اجتماعی ذهن آویز با تلاش جمعی از فرهیختگان و صاحبنظران جامعه در صدد است تا با رویکرد سلامت محور به مسائل جامعه بپردازد. این ماهنامه ، 28 ام هر ماه به صورت تمام الکترونیک از طریق وبگاه www.zehnavizonline.ir با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر می شود.خوشحالیم قدمی هرچند کوچک برای سلامت جامعه بر می داریم.

ذهن آویز

 

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن